MIDA KINKIDA 2-AASTASELE?

11-PARIMAT KINGIIDEED 2-AASTASELE LAPSELE


Valik on suur ja head kinki väikelapsele leida on keeruline. Mida siis kinkida 2-aastasele rüblikule? Loe allpool soovitusi, et leida parim kingitus.


1. ROLLIMÄNGUASI

2-aastased õpivad tegevusi matkides ja korrates. Väga huvitatud on nad järgi tegema asju mida tema vanemad teevad. Sobilik kingitus selles eas on lapsele rollimänguasi. Poe mängimine, toiduvalmistamine ja - serveerimine, arsti mängimine, tööriistadega töötamine- need kõik on rollimängud. Näiteks vali puidust valmistatud komplekt, millega laps saab mängult küpsetada praepannil pannkoogi ja selle siis sobivate lisanditega serveerida. Väikelastele meeldib emade-isade järgi lauda katta, selleks on ideaalsed puidust suur serveerimistarvikute komplekt. Maitsva hommikusöögi saab laps valmistada puidust rösteri komplektiga. 2-aastastele meeldivad rollimängud ja lisaks toetavad sellised mänguasjad lapse sotsiaalset arengut. 

                                             

2. PUSLEMÄNG

Selle vahva puslemänguga õpib laps pusletükke omavahel kokku panema. Omavahel tuleb ühendada elusolend ja see mida ta sööb. Hea õpetlik puidust puslemäng loomade söötmine on libistatava kaanega hoiukarbis, et pusletükke mugavalt hoiustada. Näiteks lammas ja rohi, jänes ja porgand või koer ja kont. 
                    

3. PUIDUST EHITUSKLOTSID

Väikesele kahesele lapsele on kindlapeale hea kingiidee kinkida puidust ehitusklotsid. Laps saab puidust klotse üksteise otsa laduda või nendega fantaasiaküllaseid ehitisi teha. Naturaalse kujundusega puidust klotsid on pakendatud loodussõbralikust materjalist kotti. Eriti ilusas kinkepakendis on värvilised ehitusklotsid, kus mõni klots üllatab last- kristalne, kõriseb, paistab läbi. VAATA JÄRGI


4. NÖÖRIST TÕMMATAV MÄNGUASI

Sobiv kingiidee mudilasele tema arengu toetamiseks on mänguasi mida saab tõmmata. Lapsele meeldib midagi enda järel nöörist tõmmata ja vaadata, et kuidas mänguasi edasi liigub. Kindlasti tuleb jälgida, et laps endale nööriga viga ei teeks! Vahva järel tõmmatav mänguasi on näiteks pingviinipere, kelle pead lõbusalt liiguvad, kui perekonda nöörist tõmmata.  Klikka siia, et näha suuremat valikut puidust kvaliteetsetest mänguasjadest.

5. MEMORIINI MÄNG

Memoriini mänguga mängides arendab laps oma meelde jätmisoskust ja keskendumisvõimet. Lisaks populaarsele leia paar memoriini mängule on ka näiteks katsumis-tunnetamismemo. Sellel mängul on puidust mängulaud, kus on erinevad materjalid ning samasugused mängunupud, mis tuleb lapsel õigele kohale asetada. Vaata seda põnevat memomängu SIIT.


6. NÖÖRIMISPUSLE

Ilusate pastelsete toonidega nöörimispusle on keskendumist ja motoorseid oskuseid treeniv mäng. Nööri otsa tuleb lapsel lapsel laduda erinevaid kujundeid, loomi ja numbreid. Komplekt koosneb 22-st osast ning on valmistatud puidust. Nööri otsad on tugevdatud, et kujundite ladumine oleks lapsel lihtsam. Kui siiski soovid kinkida tavapärast puslet siis valiku leiad SIIT.

7. TASAKAALUMÄNG

Tasakaalumängu on lõbus mängida kahel mänguhuvilisel. Aseta kujundid mängulauale tasakaalus ja kordamööda täringut veeretades saad teada, millise mängunupu peab laualt ära võtma. Mängu saab mängida ka vastupidi, hakates mängunuppe tasakaalumängule panema täringu näidu järgi. SIIT leiad lisainfot.


8. NUMBRIPUSLE

Hea kingiidee on puidust numbripusle, millega laps saab numbreid tundma õppida. Vaata lähemalt SIIT.


MEMOMÄNGVahva kingiidee 2-sele on näiteks loogika memomäng Leia paar.  Aitavad lapsel keskendumist treenida ning ühtlasi on väga lapsemeelse kujundusega, mis teeb mängimise lõbusaks. Memoriini mängud  on toredad ka täiskasvanutele ning vahva koos lapsega mängimiseks. Kliki SIIA, et valida välja lõbus mäng sünnipäevakingituseks.

REIS ÜMBER MAAILMA LAUAMÄNG


Klassikaline lauamäng Reis ümber maailma on tore kingiidee 2-aastasele. Rõõmsate safari teemaliste loomadega mänguloomad teevad mängimisega lõbusaks. VAATA lauamängu lähemalt.


KARNEVALIKOSTÜÜM


Hea kingiidee kaheaastasele on karnevalikostüüm. Neile meeldib mängida, tantsida ja hullata lõbusas kostüümis ja nad tunnevad ennast teises rollis hästi. Karnevalikostüümiga saab minna stiilipeole, kanda niisama kodus või kasutada fotosessioonil. Laste stiilipeod on väga populaarsed! Vasti ka meie e-poe valikus :)
Eelmine
MILLINE MÄNGUASI LAPSELE VALIDA?
Järgmine
MÄNGUASJADE OHUTUS