MÜÜGITINGIMUSED


Veebipoe http://www.mustbe.ee/ (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ MUSTBE (registrikood 16136090), asukohaga Allika 1, Tuti küla, Rapla vald, Rapla maakond, 79542, Eesti.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ja teenuste ostmisel õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad Võlaõigusseadus (lühend VÕS) https://www.riigiteataja.ee/akt/961235 ja Tarbijakaitseseadus (lühend TKS) https://www.riigiteataja.ee/akt/104122020004.

Ostja kinnitab Veebipoes tellimust vormistades, et on tutvunud ja nõustub Veebipoe müügitingimustega ja isikuandmete töötlemise korra ja kogumise tingimustega.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS


Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ja teenuste ostmisel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Müügilepinguga kohustub Veebipood saatma ostjale tellitud kauba ning ostja kohustub Veebipoele tasuma kauba ja kauba kohaletoimetamise eest vastavalt esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse vahetult veebilehel www.mustbe.ee.

KAUBA- JA HINNAINFO


Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud vahetult toodete juurde.

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Hinnale ei lisandu Eesti siseselt kauba kättetoimetamise kulusid, kui ostusumma on vähemalt 29€.  Kättetoimetamise kulu 0EUR kuvatakse ostjale tellimust vormistades.

Hinnale lisandub transpordi kulu pakiautomaati tellides. Summa kuvatakse ostjale vahetult ennem ostu sooritamist.

Hinnale lisandub kättetoimetamise kulu, kui ostja tellib kauba teistesse Euroopa Liidu riikidesse. Hinna ja tarneaja täpsustamiseks tuleb kirjutada Mustbe e-poele epood.mustbe@gmail.com.

Kauba täpne kirjeldus on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipood jätab endale õiguse teha kauba- ja hinnatingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse vahetult veebilehel www.mustbe.ee.

TELLIMUSE VORMISTAMINE


Kauba tellimiseks Veebipoest tuleb lisada soovitud toode\tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud isikuandmete andmeväljad ning valida sobiv toote\toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi abil, maksekaardiga või arve alusel, mille saadame e-mailile.

Nõutud minimaalsed isikuandmed tellimuse vormistamiseks on ostja nimi, meiliaadress, mobiilinumber, pakiautomaadi asukoht. 

Ennem tellimuse kinnitamist tuleb läbi lugeda ja nõustuda Veebipoe müügilepingu tingimustega ja isikuandmete kogumise, salvestamise ja kasutamise tingimustega.

Vabatahtlikult on võimalik liituda Veebipoe otsepostitustega. Liitumise saab igal ajal soovi korral lõpetada.

Ostu sooritamiseks ei ole vaja kasutajakontot luua, kuid peale andmete sisestamisest on võimalus andmed salvestada.

Veebipoes või e-maili teel epood.mustbe@gmail.ee ostja tellimusi käsitleme esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui järgmisel tööpäeval. Tellimuse käsitlemine algab peale raha laekumist Veebipoe arveldusarvele.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 3-päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul teate saatmisest ostja poolt edastatud e-mailile. Tasu ostu eest kantakse ostjale samale arveldusarvele kust see Veebipoe laekus.

Kindlasti tuleb veenduda, et esitatud andmed on korrektsed, et ei tekiks tõrkeid tellimust käsitledes ja kauba saatmisel. Ebakorrektsete andmete puhul ei vastuta Veebipood tekkida võivate probleemide eest.

TELLIMUSE EEST TASUMINE


Pangaülekandega. Ülekandega saab tasuda arve alusel internetipangas, mobiilipangas või pangakontoris Veebipoe Swedbank AS pangakonto arveldusarvele. PDF-kujul arve edastatakse ostjale e-maili aadressile.

Pangalingi kaudu. Eesti pangalingiga tasumiseks tuleb valida tellimust vormistades makseviisiks sobiv pangalink. Teid suunatakse automaatselt eeltäidetud maksekorraldusele interneti- või mobiilipangas, kus saate makse tasumise kinnitada ja Teid suunatakse tagasi meie Veebipoe kodulehele. 

Kaardimakse Mastercard või Visa kaartidega. Ostja sisestab kaardiga tasumiseks vajalikud andmed: kaardiomaniku nimi, kaardi number, kaardi aegumisaeg ja kaardi CVV/CVC kood. Pärast andmete kinnitamist suunatakse ostja kaardiomaniku isiku tuvastamiseks läbi 3D Secure lahenduse. Eduka tehingu järel broneeritakse makse summa ostja kontol ja Veebipoele saadetakse tehingu kinnitus.

Sularahas. Ostja tuleb kaubale ise järgi Allika 1, Tuti küla (eelneval kokkuleppel 53006008) ja tasub sularahas.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE


Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja teised Euroopa Liidu riigid.

Kaupade kohaletoimetamine toimub Veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel.

Ostja valib Veebipoes tellimust vormistades endale sobivaima kauba kohaletoimetamise viisi- Omniva- või Itella Smartpost
pakiautomaat, millega ostja saab kauba kätte oma valitud lähimast pakiautomaadist. Kauba kättetoimetamise tasu näeb ostja tellimus vormistamise lõpulehel. 

Tellised alates 29€ ostukorvi summast on tasuta transpordiga. 

Kaubale saab ise järgi tulla eelneval kokkuleppel (kontakttelefon 53006008) Allika 1, Tuti küla, Rapla vald.

Veebipoe tooted, mis on kohe laos olemas, tarnitakse ostja poolt määratud sihtpunkti esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui Eestis 1-2 tööpäeva jooksul ja teistesse Euroopa Liidu riikidesse 8-12 tööpäeva jooksul. Tooted, millel on Veebipoes juures märge tellimisel jõuavad ostjani vastavalt toote juures olevale tarneajale (kehtib Eestisse kauba saatmiseks). Täpse tarneaja saamiseks tuleb ostjal ühendust võtta Veebipoega. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kui ostja poolt ostetud\tellitud kauba tarneaeg muutub siis teavitatakse sellest ostjat koheselt.

Kohaletoimetamise tööpäeva aja arvestus algab alates arve tasumise hetkest Veebipoe arveldusarvele.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Pakiautomaatide asukohtade ja kasutustingimuste kohta Veebipoe logistikapartnerite kohta asub siin : Itella Smartpost ja Omniva.

KAUBA TAGASTAMINE


Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poest tellitud kaup tagastada või ümber vahetada 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastamiskulud tasub ostja.

Kui tellitud kaubal esineb tootja poolseid defekte, vahetab Veebipood ostja kauba ümber või tagastab raha. Tagastamiskulud tasub Veebipood.

Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri epood.mustbe@gmail.com ,kus on lisatud tagastamiseks vajalikud ostja andmed: eesnimi, perekonnanimi, e-maili aadress, kontakttelefon, tellimuse number, tagastamise\ümber vahetamise põhjus.

Kui olete veebipoelt kinnituse saanud, võite tooted märgitud aadressile teele panna. Kohaletoimetamise viisiks sobib kullerteenus või Omniva- või Itella Smartpost pakiautomaat.

Kauba tagastamisel tuleb toode pakkida eraldi transpordipakendisse (müügipakendile ei tohi midagi kleepida ega kirjutada) vastavalt veoteenust osutava ettevõtte eeskirjadele.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Raha tagastatakse pangakontole, millelt makse on Ostja poolt tehtud, 7-päeva jooksul alates kauba saabumisest Veebipoe aadressile.

Tagastatavale\ümber vahetatavale kaubale esitatavad tingimused peavad seejuures olema täidetud:

Tooteid ei tohi olla kasutatud.

Tooted peavad olema esialgse uue väljanägemisega- neil ei tohi olla plekke, kriime, hargnemisi ega muid mehaanilisi kahjustusi.

Tooteid ei tohi olla pestud ega mingil muul moel puhastatud.

Tooted peavad olema kaubandusliku välimusega, täiskomplektis koos lisade ja etikettidega ning originaalpakendis.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab ostja toote kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

ISIKUANDMED


Veebipoe www.mustbe.ee isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Mustbe (registrikood 16136090) asukohaga Allika 1, Tuti küla, Rapla vald, Rapla maakond, 79542, Eesti. Kontakttelefon +3725300 6008, e-maili aadress: epood.mustbe@gmail.com.

Lisaks Veebipoe isikuandmete kogumise, kasutamise ja salvestamise tingimustele reguleerib isikuandmete töötlemist Eesti Vabariigis kehtivad Isikuandmete kaitse seadus ja Elektroonilise side seadus.

Ostja annab Veebipoele vabatahtliku selgesõnalise nõusoleku toiminguteks enda isikuandmetega ennem tellimuse lõplikku kinnitamist.

Isikuandmed mida Veebipood töötleb on ostja nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kauba kohaletoimetamise aadress, pakiautomaadi aadress, pangakonto number, kaupade maksumus, ostu kuupäev, ostetud kaup ja kauba kogus.

Isikuandmeid kasutatakse ostja tellimuse täitmiseks, kauba kohaletoimetamiseks, raha tagastamiseks, kaupade osutamisega seonduvate küsimuste\probleemide lahendamiseks, juriidiliste kohustuste täitmiseks, kaupade ostu ülevaate koostamiseks ja ostueelistuste analüüsimiseks.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub Veebipoel ligipääs.

Juurdepääs isikuandmetele on Veebipoe töötajatel k.a raamatupidajal.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmetega saab ostja tutvuda, teha parandusi, kustutada, üle kanda ja vastuväiteid esitada saates Veebipoele vastavasisuline e-kiri aadressile epood.mustbe@gmail.com. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Ostja sellekohasele e-kirjale vastab Veebipood esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 1 kuu jooksul.

OTSETURUNDUSTEATED


Ostja e-posti aadressi kasutatakse otseturunduse eesmärgil, kui ostja on andnud vastava nõusoleku tellimust vormistades. Ostja saab igal ajal lõpetada antud nõusoleku või esitada omapoolseid vastuväiteid, võttes Veebipoega ühendust e-kirja teel epood.mustbe@gmail.com.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE


Ostjal on õigus kauba puuduse ilmnemisel pöörduda ühe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest Veebipoe www.mustbe.ee  poole e-kirja teel epood.mustbe@gmail.com ,esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti, nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Kaubal puuduse ilmnemisel tuleb lõpetada kauba kasutamine.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud (k.a kohaletoimetamise kulud).

Veebipood ei vastuta ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise ja hooldamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud kauba transportimisel või pärast kauba üleandmist ostjale.

Ostjal on õigus nõuda veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, ostjale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE


Vaidluste lahendamine toimub Veebipoega e-kirja epood.mustbe@gmail.com vahendusel. Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul.

OSTJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAITSEAMETI POOLE


Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutseva tarbijavaidluste komisjoni poole https://www.ttja.ee Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada tarbijavaidluste komisjoni koduleheküljel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

OSTJA ÕIGUS PÖÖRDUDA VAIDLUSTE VEEBIPÕHISE PLATVORMI POOLE


Ostjal on õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava Euroopa Komisjoni poole. Kodulehekülg https://ec.europa.eu. EL tarbija nõustamiskeskus pakub teavet, nõu ja abi piiriüleste ostude tegemisel ELis, Islandil, Norras ja Suurbritannias. Nõustamiskeskus on Eesti Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti piiriüleseid kaebusi lahendav üksus ning ECC-võrgustiku liige. Teenused seal on tasuta.

ISIKUANDMETE KAITSE


Isikuandmete kaitse seaduse, avaliku teabe seaduse ja elektroonilise side seaduse täitmise üle teostab Eestis järelevalvet Andmekaitse Inspektsioon.

ETTEVÕTTE KONTAKTANDMED


Ärinimi: Mustbe OÜ
Registrikood: 16136090
Tegevusaadress: Allika 1, Tuti küla, Rapla vald, Rapla maakond, 79542, Eesti
KMKR\VAT: EE102330487
Kontakttelefon: +3725300 6008 (E-R 10:00-15:00)
E-mail: epood.mustbe@gmail.com
Veebipoe kodulehekülg: https://www.mustbe.ee