KAUBA TAGASTAMINE


Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poest tellitud kaup tagastada või ümber vahetada 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastamiskulud tasub Ostja.

Kui tellitud kaubal esineb tootja poolseid defekte, vahetab Veebipood Ostja kauba ümber või tagastab raha. Tagastamiskulud tasub Veebipood.

Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri epood.mustbe@gmail.com ,kuhu on lisatud tagastamiseks vajalikud Ostja andmed: eesnimi, perekonnanimi, e-maili aadress, kontakttelefon, tellimuse number, tagastamise\ümber vahetamise põhjus.

Kui olete veebipoelt kinnituse saanud, võite toote märgitud aadressile tagasi saata.
Kohaletoimetamise viisiks sobib kullerteenus või paki automaat.
Kauba tagastamisel tuleb toode pakkida eraldi transpordipakendisse (müügipakendile ei tohi midagi kleepida ega kirjutada) vastavalt veoteenust osutava ettevõtte eeskirjadele.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14-päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Raha tagastatakse pangakontole, millelt makse on Ostja poolt tehtud, 7-päeva jooksul alates kauba saabumisest Veebipoe aadressile.


VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Email again: