TOODETE TRANSPORT


Veebipoest www.mustbe.ee tellitud tooted saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja teised Euroopa Liidu riigid.

Ostja valib Veebipoes tellimust vormistades endale sobivaima pakiautomaadi tellimuse kohaletoimetamiseks- Omniva pakiautomaat või Itella Smartpost pakiautomaat.

Toodete kohaletoimetamise maksumus kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel ja sõltub toote või toodete mõõtmetest ja kaalust.

Kohaletoimetamise tasu ei lisandu, kui ostusumma on vähemalt 29€.

Toodete kohaletoimetamiseks teistesse riikidesse tuleb ühendust võtta meie klienditoega e-maili teel epood.mustbe@gmail.com, et leida sobivaim lahendus.

Veebipoe tooted, mis on kohe Eestis laos olemas, tarnitakse Ostja poolt määratud sihtpunkti esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui Eestis 2-4 tööpäeva jooksul ja teistesse Euroopa Liidu riikidesse 8-12 tööpäeva jooksul. Tooted, millel on Veebipoes juures märge tellimisel,  jõuavad ostjani vastavalt toote juures olevale tarneajale- kehtib Eesti sisesel kauba saatmisel. Täpse tarneaja saamiseks tuleb ostjal ühendust võtta Veebipoega. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kui Ostja poolt ostetud või tellitud toote tarneaeg või kättesaadavus muutub siis teavitatakse sellest Ostjat koheselt kontakttelefoni või e-maili teel. 

Kohaletoimetamise tööpäeva arvestus algab alates arve tasumise hetkest Veebipoe arveldusarvele.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

PAKIAUTOMAATIDE ASUKOHAD


Itella Smartpost
Omniva

TELLIMINE ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAATI


Valige ostukorvis transpordi viisiks Itella Smartpost pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri pakiautomaatidest, kus saate valida endale meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kõik Smartposti pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadab Smartpost tellimusele sisestatud mobiiltelefonile SMS-teate. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui valida ekraanilt paki kättesaamine, sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Lisainfot Smartpost pakiautomaatide kohta:

www.smartpost.ee

TELLIMINE OMNIVA PAKIAUTOMAATI


Valige ostukorvis transpordi viisiks Omniva pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri pakiautomaatide asukohtadest, kus saate valida endale meelepärase koha kus soovite pakki kätte saada. Paki saad pakiautomaadist välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saab kasutada 24 tundi ööpäevas. Niipea, kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadab Omniva tellimusele sisestatud mobiiltelefonile SMS-teate. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Lisainfot Omniva pakiautomaatide kohta:

www.omniva.ee